Zaufana opieka nad Twoim Domem

Nowe PomoceDomowe.pl!

Forum » Co nowego w PomoceDomowe.pl?
Witam panie ja już jestem od ubiegłego roku na profilu i odpowiadam praktycznie na każde oferty z moich stron. Udało mi się nawiązać tylko jedną współpracę i też nie mogę pojąć czego oczekują szukający Pomocy Domowej.Z grzeczności mogli by odpisywać na zgłoszone oferty.   Drodzy pracodawcy jeśli czytacie nasze wypowiedzi to zastanówcie się jak wy byście się czuli na naszym miejscu.Może w końcu ktoś nas zrozumie.Pozdrawiam   
10.02.2011 21:02
Witam serdecznie,

Drogie Panie proszę sprawdzać czy Pracodawcy, na których oferty Panie odpowiadają są oznaczone jako 'Premium'.
Jeśli nie to Pracodawcy otrzymują powiadomienie, że są Panie zainteresowane współpracą z nimi, ale nie mogą odczytać wiadomości, ani na nią odpisać.

Nie oznacza to jednak, że nie należy odpowiadać na oferty Pracodawców bez wykupionego konta Premium. Wielu z nich zwleka z wykupieniem konta Premium do momentu, aż otrzyma kilka odpowiedzi na swoją ofertę.
Prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiam,
Agata Kucharczyk
PomoceDomowe.pl
17.02.2011 14:06
Witam jestem na tym portalu krótko chciała bym prosić o pomoc osoby doświadczone na tym forum mianowicie chodzi mi o konto premium gdyż chce je wykupić ale szukam pracy jako pomoc domowa i w tym temacie mam zamieszczona oferte, lecz nie wiem dlaczego w formularzu wplaty mam zapłacić na niania może mi to którąś z pań wytłumaczyć czy mój przelew nie zostanie źle zaksiegowany i czy będę miała jako pomoc domowa konto premium. Czekam na odpowiedzi i z gory za wszystkie dziękuje.
05.11.2015 20:44
Hej,ja tez jestem nowa na tym portalu. Mam takie pytanie,bo widzę że są tutaj osoby doświadczone w sprzątaniu mieszjan, domów. Mam dwie propozycje od roznych pań,jedna to domek 250 m raz w tygodniu stawka 18 zl za godzinę adruga to mieszkanie sprzatanie kompleksowe pani proponuję 150 zl z 4 oknami.za 50 m mieszkanie. Czy to sa normalne stawki? Pomóżcie ☺️
22.09.2019 10:13
« Powrót do listy tematów